Zabiegi na twarz

Manualne oczyszczanie twarzy
Oczyszczanie twarzy jest to zabieg od którego należy zacząć pielęgnację skóry lub jej leczenie. Wszelkie zabiegi kosmetyczne twarzy powinny być poprzedzone oczyszczeniem skóry, by ich efekt był pełniejszy.

Najczęstsze problemy skórne to: zaskórniki, prosaki i kaszaki. Jeśli zauważysz, że twoja cera potrzebuje odświeżenia udaj się na manualne oczyszczanie twarzy.

Mikrodermabrazja korundowa
Jedna z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Jest ona stosowana z powodzeniem od połowy lat osiemdziesiątych. Na początku była zarezerwowana głównie dla dermatologów, zaś obecnie coraz częsciej jest stosowana w gabinetach kosmetycznych.

Mikrodermabrazja diamentowa
Jest zabiegiem podczas którego za pomocą ścierających diamentowych końcówek oraz pompy ssącej złuszczamy warstwy naskórka. To bezpieczna alternatywa chemicznych zabiegów złuszczających mająca na celu m.in. odmłodzenie skóry, usunięcie przebarwień i rozstępów oraz zwężenie rozszerzonych porów.

Zalety mikrodermabrazji diamentowej:
- bezpieczna i kontrolowana głębokość ścierania
- zwiększony poziom absorpcji aplikowanych składników aktywnych
- poprawa stymulacji mikrokrążenia
- wzmocnienie zdolności obronnych skóry
- pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy
Zabiegi dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry oraz efektu jaki chcemy osiągnąć.

zabiegi pielęgnacyjne